توری گلخانه ( شید گلخانه یا توری سبز برای پوشش دهی گلخانه ها جهت سایه اندازی و کاهش دمای گلخانه مورد استفاده قرار میگیرد و شرکت تجهیزات گلخانه آمیتیس به عنوان تامین کننده و توزیع کننده توری گلخانه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

گرمای زیاد در فصول گرم به حدی است که باعث می شود استفاده از تهویه های طبیعی ماندد پنجره ها و استفاده از سیستم سرمایش تبخیری و کولرها دیگر کارایی کافی نداشته و مجبور باشیم با استفاده از ایجاد سایه به نحوی به خنک کردن گلخانه کمک کنیم.

همیشه یکی از راه های موثر در کنترل دما و ایجاد سایه برای گلخانه ها ، پارکینگ ها ، استخر های پرورش آبزیان و… استفاده از توری سایه انداز یا توری شید است. که این شید گلخانه از جنش رشته الیاف نازک پلی اتیلن بوده و از مواد با کیفیت HDPE ساخته شده اند و همچنین مقاوم در برابر اشعه UV می باشند.

انواع توری یا شید گلخانه از نظر درصد سایه اندازی به چهار نوع 30 ، 50 ، 65 ، 80 درصد تقسیم بندی می شوند ، برای مثال در توری 80 درصد یعنی مش یا تاروپود آن به گونه ای است که 80 درصد نور را گرفته و تنها 20 درصد نور از آن عبور می کند.

مشخصات فنی توری سایبان

توری شید با طول استاندارد 50 متر و با عرض های مختلف به اندازه 2 ، 4 ، 6 ، 8 ، 10 متر که در جدول بالا مشاهده می کنید عرضه می گردد که در صورت نیاز به صورت رول های کامل آماده تحویل به مشتری می باشند.